See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Czeladzi – instalacje OZE”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na zaprojektowaniu, dostawie i montażu urządzeń i instalacji fotowoltaicznych, które zostaną zamontowane w obiektach użyteczności publicznej w mieście Czeladź. Materialnym efektem realizacji przedsięwzięcia będzie wprowadzenie technologii umożliwiającej wykorzystanie energii odnawialnej. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: część A, część B, część C – zgodnie z rozdziałem IV SWZ. 2. Zadanie inwestycyjne współfinansowane jest przez: Unię Europejską ze środków Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 – dla Priorytetu: FESL.10.00-Fundusze Europejskie na transformację dla Działania: FESL.10.06-Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 2.A- OPZ Dokumentacja część A, 2.B- OPZ Dokumentacja część B, 2.C – OPZ Dokumentacja część C. 4. Zamawiający informuje, że nie wymaga aby złożenie oferty było poprzedzone odbyciem wizji lokalnej oraz nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców w celu wyjaśnienia treści SWZ. 5.Zamawiający informuje, że tam, gdzie opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust 1 pkt 2 oraz ust 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdorazowo w niniejszej SWZ i załącznikach do niej odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą.
Interne Kennung: 7/D/MZGK/25
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09330000 Solarenergie, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 31430000 Elektrische Akkumulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Czeladzi – instalacje OZE”- Część A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na zaprojektowaniu, dostawie i montażu urządzeń i instalacji fotowoltaicznych. W ramach planowanej inwestycji w części A zostaną zamontowane mikroinstalacje fotowoltaiczne wraz z magazynami energii wykorzystującymi energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej. Zakres przedmiotu zamówienia: 1 Przedszkole Publiczne nr 5 ul. Krótka 1, Czeladź: -2 instalacje fotowoltaiczne o mocy 3,22 kW oraz 15,18 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 2 Przedszkole Publiczne nr 10 ul. Żeromskiego 19, Czeladź: - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 12,42 kW wraz z magazynem energii o pojemności 5,10 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 3 Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Lwowska 2, Czeladź: - 2 instalacje fotowoltaiczne o mocy 48,30 kW oraz 27,60 kW wraz z magazynami energii o pojemności 15,40 kWh oraz 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 4 Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Spacerowa 2, Czeladź: - 3 instalacje fotowoltaiczne o mocy 29,90 kW, 7,82 kW i 48,30 kW wraz z magazynami energii o pojemności 10,20 kWh, 5,10 kWh oraz 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 5 MZGK ul. Orzeszkowej 12, Czeladź: - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 27,60 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. Zamawiający zezwala na zastosowanie modułów o większej mocy niż podano w koncepcjach dla poszczególnych lokalizacji i zmniejszenie ich ilości przy konieczności zachowania mocy całej instalacji fotowoltaicznej dla danej lokalizacji. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania ekspertyzy nośności dachów dla poszczególnych lokalizacji w celu sprawdzenia możliwości oraz sposobu montażu modułów i instalacji fotowoltaicznych. Ekspertyzy te winny zostać sporządzone przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej. Ekspertyzy zostaną przekazane Zamawiającemu w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i przekazania dokumentacji projektowej dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresem opisanym w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym w ilości 2 egzemplarzy. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej.
Interne Kennung: 7/D/MZGK/25 - część A
Los: LOT-0002
Titel: Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Czeladzi – instalacje OZE” - Część B
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na zaprojektowaniu, dostawie i montażu urządzeń i instalacji fotowoltaicznych. W ramach planowanej inwestycji w części B zostaną zamontowane mikroinstalacje fotowoltaiczne wraz z magazynami energii wykorzystujący energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej oraz wyposażenie istniejącej instalacji fotowoltaicznej w magazyn energii wraz z jej dostosowaniem do współpracy z magazynami energii. Zakres przedmiotu zamówienia: 1 Przedszkole Publiczne nr 1, ul. Czeczotta 4, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 15,64 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 2 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Reymonta 80, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40,02 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 3 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Katowicka 42, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 42,32 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 4 Budynek Obsługi Stadionu, ul. Sportowa 7, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,68 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 5 Budynek Urzędu Miasta Czeladź, ul. Katowicka 45, Czeladź - Wyposażenie istniejącej instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,80 kW w magazyn energii o pojemności 41 kWh wraz z jej dostosowaniem do współpracy z magazynami energii. Zamawiający zezwala na zastosowanie modułów o większej mocy niż podano w koncepcjach dla poszczególnych lokalizacji i zmniejszenie ich ilości przy konieczności zachowania mocy całej instalacji fotowoltaicznej dla danej lokalizacji. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania ekspertyzy nośności dachów dla poszczególnych lokalizacji w celu sprawdzenia możliwości oraz sposobu montażu modułów i instalacji fotowoltaicznych. Ekspertyzy te winny zostać sporządzone przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej. Ekspertyzy zostaną przekazane Zamawiającemu w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i przekazania dokumentacji projektowej dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresem opisanym w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym w ilości 2 egzemplarzy. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej.
Interne Kennung: 7/D/MZGK/25 - część B
Los: LOT-0003
Titel: Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Czeladzi – instalacje OZE” - Część C
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na zaprojektowaniu, dostawie i montażu urządzeń i instalacji fotowoltaicznych. W ramach planowanej inwestycji w części C zostaną zamontowane mikroinstalacje fotowoltaiczne wraz z magazynami energii wykorzystujących energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej. Zakres przedmiotu zamówienia: 1 Przedszkole Publiczne nr 4, ul. Miasta Auby 14, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 12,88 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 2 Przedszkole Publiczne nr 7, ul. Waryńskiego 19, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8,28 kW wraz z magazynem energii o pojemności 5,10 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 3 Przedszkole Publiczne nr 9, ul. Niepodległości 8, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 17,94 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 4 Przedszkole Publiczne nr 11, ul. Kombatantów 2, Czeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 11,96 kW wraz z magazynem energii o pojemności 5,10 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp 5 Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Szkolna 6, Czeladź - 2 instalacje fotowoltaiczne o mocy 28,06 kW oraz 47,84 kW wraz z 2 magazynami energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. 6 Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Staszica 47, CZeladź - Instalacja fotowoltaiczna o mocy 43,24 kW wraz z magazynem energii o pojemności 10,20 kWh - panele fotowoltaiczne o mocy minimum 460Wp. Zamawiający zezwala na zastosowanie modułów o większej mocy niż podano w koncepcjach dla poszczególnych lokalizacji i zmniejszenie ich ilości przy konieczności zachowania mocy całej instalacji fotowoltaicznej dla danej lokalizacji. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania ekspertyzy nośności dachów dla poszczególnych lokalizacji w celu sprawdzenia możliwości oraz sposobu montażu modułów i instalacji fotowoltaicznych. Ekspertyzy te winny zostać sporządzone przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej. Ekspertyzy zostaną przekazane Zamawiającemu w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania i przekazania dokumentacji projektowej dla poszczególnych lokalizacji zgodnie z zakresem opisanym w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) - w formie papierowej w ilości 2 egzemplarzy dla każdej lokalizacji odrębnie oraz w formie elektronicznej na nośniku elektronicznym w ilości 2 egzemplarzy. Forma elektroniczna zostanie przekazana w formacie PDF oraz w wersji edytowalnej
Interne Kennung: 7/D/MZGK/25 - część C