See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža (pri nekateri opremi tudi vgradnja) opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki za sklopa 2 in 3 vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Javno naročilo se oddaja po sklopih, kot sledi: Sklop 1: Pohištvena in splošna oprema; Sklop 2: Izdajna in vračilna enota delovnih oblačil bolniškega osebja; Sklop 3: Oprema za patologijo. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun za posamezen sklop in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: JN-70252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pohištvena in splošna oprema
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, Sklop 1: Pohištvena in splošna oprema. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 529735
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Izdajna in vračilna enota delovnih oblačil bolniškega osebja
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 2: Izdajna in vračilna enota delovnih oblačil bolniškega osebja. Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 529736
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0003
Titel: Oprema za patologijo
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izdelava, dobava in montaža opreme za infekcijsko kliniko Ljubljana – 1. faza, ki vključuje tudi vzdrževanje v garancijskem roku (24 mesecev) in nadaljnjih 36 mesecev po izteku garancijskega roka. Sklop 3: Oprema za patologijo Podrobnejši obseg predmeta javnega naročila je razviden iz Poglavja 6 – Popis del/Ponudbeni predračun za posamezen sklop in Poglavja 7 – PZI za opremo.
Interne Kennung: 529737