2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ProSenior Nový Jičín - Domeček“ - zpracování projektové dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je posouzení Koncepční studie, která je přílohou č. 1 Zadávací dokumentace a zpracování na základě této studie podrobného návrhu projekčního řešení, dále vypracování projektové dokumentace v jednotlivých stupních (projektová dokumentace pro povolení záměru, projektová dokumentace pro provádění stavby včetně oceněného soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a položkového rozpočtu stavby), a to pro výstavbu centra sociálních služeb ProSenior Nový Jičín – Domeček, které bude sloužit registrovaným sociálním službám - terénní, ambulantní a pobytové - včetně úpravy veřejného prostranství a zahrady, napojení na technickou a dopravní infrastrukturu, inženýrské sítě, vybudování sjezdu z ulice B. Martinů, veřejného parkoviště a veřejného osvětlení. Předmětem veřejné zakázky je rovněž inženýrská činnost vedoucí k zajištění souhlasných stanovisek a kladných vyjádření potřebných pro vydání povolení záměru, včetně zajištění pravomocného rozhodnutí o povolení záměru, a dále konzultace při výběru zhotovitele stavby a výkon dozoru projektanta v průběhu výstavby. Podrobná specifikace předmětu zakázky a jejich jednotlivých částí je definována v čl. II. Předmět plnění smlouvy návrhu Smlouvy o dílo, který je přílohou č. 2 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P25V00000049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001