See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej dla PCM Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej dla PCM Sp. z o.o. (dalej: sprzęt lub aparatura), zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, wraz z wyposażeniem, instalacją, uruchomieniem oraz transportem, rozładunkiem i wniesieniem (na koszt i ryzyko Wykonawcy) w sposób i miejsce wskazane przez Zamawiającego, do Pabianickiego Centrum Medycznego Sp. z o.o., w podziale na części (pakiety): a) część I – stoły operacyjne i lampy, b) część II – laparoskop, c) część III – tor wizyjny, d) część IV – aparat USG.
Vorherige Bekanntmachung: 231198-2026
Interne Kennung: 7/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – część I – stoły operacyjne i lampy, zgodnie z Załącznikiem nr 2a do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – część II – laparoskop, zgodnie z Załącznikiem nr 2b do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – część III – tor wizyjny, zgodnie z Załącznikiem nr 2c do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego – część IV – aparat USG, zgodnie z Załącznikiem nr 2d do SWZ - Opisem przedmiotu zamówienia.