2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wymiana foteli i dostosowanie Sali widowiskowo- kinowej dla osób ze szczególnymi potrzebami w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Zawierciu".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: "Wymiana foteli i dostosowanie Sali widowiskowo- kinowej dla osób ze szczególnymi potrzebami w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Zawierciu". 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w: Załączniku nr 6 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), Rzut Sali Widowiskowej, Szkic i wymiary fotela. 3. Okres gwarancji na dostarczony materiał, tj. fotele oraz na wykonane usługi montażowe wynosi min. 60 miesięcy poczynając od daty podpisania protokołu końcowego przez Zamawiającego. 4. Wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników (art. 100 ust 1 ustawy prawo zamówień publicznych). W ramach przedsięwzięcia pn.: „Wymiana foteli i dostosowanie Sali widowiskowo-kinowej dla osób ze szczególnymi potrzebami w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Zawierciu” nastąpi dostosowanie Sali widowiskowo-kinowej dla osób ze szczególnymi potrzebami. 5. Przedsięwzięcie dofinansowane w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
Interne Kennung: ZP/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001