2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Olomouc – Dodávka a implementace Microsoft licencí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka softwarových licencí společnosti Microsoft a dodávka prací (implementace licencí do technologického prostředí zadavatele, tj. instalace a konfigurace na serverech). Podrobné požadavky zadavatele na předmět plnění jsou uvedeny v obchodních podmínkách (návrhu Smlouvy o dílo) a Technické specifikaci, které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZL-012/2025