2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Herinrichting speelplekken gemeente Rijssen-Holten 2026 ev.
Beschreibung: Doel van de aanbesteding De gemeente Rijssen-Holten als aanbestedende dienst (hierna te noemen: Opdrachtgever) heeft tot doel door middel van de Europes Openbare aanbesteding een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren en plaatsen van speeltoestellen voor 40 speelplekken in de openbare ruimte binnen de gemeentegrenzen van Rijssen-Holten inclusief 12 maanden* onderhoud en inclusief 10 jaar levering van aanverwante onderdelen, maar exclusief werkzaamheden t.b.v. de ondergrond. Burgerparticipatie en duurzaamheid zijn hierbij een cruciaal onderdeel van deze opdracht. *) Binnen deze 12 maanden dienen alle onvolkomenheden aan het werk direct hersteld te worden op kosten van de beoogd Opdrachtnemer inclusief de bijbehorende inspecties. Scope Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Het leveren van speeltoestellen; - Het plaatsen van speeltoestellen; - Het leveren van (losse) onderdelen van/ voor de speeltoestellen; - Volledige ontzorging in het gehele traject van ontwerp tot realisatie, waarin de buurt participeert; - Onderhoudstermijn aan de speelplekken van 12 maanden. - Inclusief 10 jaar levering van aanverwante onderdelen* *) Alleen het leveren van onderdelen die noodzakelijk zijn voor (het behoud van) goedgekeurde speelplekken. Het onderhoud wordt verricht door Opdrachtgever. Participatie Binnen de kaders (o.a.de speelvisie en het uitvoeringsprogramma) opgesteld door Opdrachtgever wordt het ontwerp per speelplek samen met inwoners in de omgeving en andere belanghebbenden bepaald. Participatie wordt meegenomen als gunningscriteria in de aanbesteding. Duurzaamheid Opdrachtgever heeft ambities op het gebied van duurzaamheid en circulariteit en neemt deze daarom mee als gunningscriteria bij het gunnen van deze opdracht. Inschrijvers kunnen zich onderscheiden door aan te geven in welke mate zij kansen zien en benutten op deze thema’s binnen deze opdracht. Buiten de scope van de raamovereenkomst Buiten de scope van de raamovereenkomst vallen alle verdergaande werkzaamheden, waaronder ook bijvoorbeeld het verwijderen en verwerken van oude speeltoestellen, de onderhoudswerkzaamheden en het plaatsen van valdempende ondergronden. Deze werkzaamheden worden door Opdrachtgever in eigen beheer uitgevoerd. Let op: de ondergronden waarop de speeltoestellen geplaatst worden zijn natuurgras of valdempend zand. Levering van natuurgras of valdempend zand valt ook buiten de scope van deze overeenkomst. Duur van de raamovereenkomst De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal vier (4) jaar. De verwachte startdatum van de raamovereenkomst is 29-06-2026 met een vaste looptijd van twee (2) jaar tot en met 28-06-2028, met de optie om éénzijdig (door aanbestedende dienst) de raamovereenkomst met twee (2) maal één (1) jaar te verlengen tot maximaal 28-06-2030. Wanneer de aanbestedende dienst gebruik maakt van deze verlenging zal zij dit uiterlijk drie (3) maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend maken. Wanneer deze raamovereenkomst niet verlengt wordt, loopt deze van rechtswege af. De wens van de Opdrachtgever is echter om de opdracht te realiseren in het 1e jaar 2026-2027, met een uitloop naar het 2e jaar 2027-2028. Kaderstellend budget van de raamovereenkomst zonder herzieningsclausule Op basis van de voorgenomen werkzaamheden is het als volgt ingedeeld: - Herinrichting 40 speelplekken: € 680.000 exclusief btw. - Levering aanverwante onderdelen voor 40 speelplekken gedurende 10 jaar: € 36.000 exclusief btw. =>Totale raming raamovereenkomst (exclusief herzieningsclausule): € 716.000 exclusief btw. Kaderstellend budget inclusief herzieningsclausule (optioneel eenzijdig te lichten door aanbestedende dienst) Indien gebruik wordt gemaakt van de opgenomen herzieningsclausule, wordt de scope uitgebreid tot: - Herinrichting van additionele 40 speelplekken (totaal dus 80 speelplekken) € 820.000,- - Levering van aanverwante onderdelen gedurende 10 jaar voor additioneel 40 speelplekken (totaal dus 80 speelplekken) € 44.000,- =>Totale raming raamovereenkomst herzieningsclausule: € 864.000 exclusief btw. De geraamde maximale waarden inclusief geactiveerde herzieningsclausule bedragen: Herinrichting 80 speelplekken: € 1.500.000 exclusief btw. Levering onderdelen gedurende 10 jaar voor 80 plekken: € 80.000 exclusief btw. Totaal: € 1.580.000 exclusief btw. *** Wij hebben geen afnameverplichting. Deze raamovereenkomst geeft de uiteindelijke opdrachtnemer het exclusieve recht tot om (diensten) te leveren aan de Opdrachtgever. *** Plafondbedrag In deze aanbesteding wordt een plafondbedrag meegegeven voor de raamovereenkomst van maximaal vier (4) jaar welke is vastgesteld op € 1.700.000,- excl. BTW. inclusief herzieningsclausule . Mocht gedurende de maximale looptijd van de raamovereenkomst de optelsom van alle gerealiseerde opdrachten bovenstaande vermelde plafondbedrag bereiken, dan eindigt de raamovereenkomst van rechtswege. Opdrachtgever en opdrachtnemer zijn samen verantwoordelijk voor de bewaking hiervan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535210 Schaukeln für Spielplätze, 37535220 Kletteranlagen für Spielplätze, 37535230 Karussels für Spielplätze, 37535240 Rutschbahnen für Spielplätze, 37535250 Wippen für Spielplätze, 37535260 Tunnel für Spielplätze, 37535270 Sandkästen für Spielplätze, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 37535200 Equipamiento para terrenos de juego
Clasificación adicional (cpv): 37535210 Columpios para parques infantiles, 37535220 Aparatos para trepar para parques infantiles, 37535230 Tiovivos para parques infantiles, 37535240 Toboganes para parques infantiles, 37535250 Balancines para parques infantiles, 37535260 Túneles para parques infantiles, 37535270 Cajones de arena para parques infantiles, 43325000 Equipo para parques y áreas de juego
5. Lote
Lote: LOT-0000