2. Verfahren
Verfahren
Titel: Diagnostické súpravy pre prístroj CHORUS TRIO-automatický imunoanalyzátor
Beschreibung: Predmetom zákazky sú diagnostické súpravy pre prístroj CHORUS TRIO – automatický imunoanalyzátor 1. Diagnostické súpravy na dôkaz Cytomegalovírus IgG, metodika ELISA 288 testov/24 mesiacov 2. Diagnostické súpravy na dôkaz Cytomegalovírus IgM, metodika ELISA 288 testov/24 mesiacov 3. Diagnostické súpravy na dôkaz Herpes simplex 1+2 IgG, metodika ELISA 720 testov/24 mesiacov 4. Diagnostické súpravy na dôkaz Herpes simplex 1+2 IgM, metodika ELISA 720 testov/24 mesiacov 5. Diagnostické súpravy na dôkaz Toxoplasma IgG, metodika ELISA 576 testov/24 mesiacov 6. Diagnostické súpravy na dôkaz Toxoplasma IgM, metodika ELISA 576 testov/24 mesiacov 7. Diagnostické súpravy na dôkaz Varicella IgG, metodika ELISA 720 testov/24 mesiacov 8. Diagnostické súpravy na dôkaz Varicella IgM, metodika ELISA 720 testov/24 mesiacov 9. Diagnostické súpravy na dôkaz Toxocara IgG, metodika ELISA 480 testov/24 mesiacov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001