592829-2026 - Wettbewerb
Polen – Server – Dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w podziale na 2 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w podziale na 2 części
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa i konfiguracja elementów infrastruktury teleinformatycznej oraz komputerów i akcesoriów IT - w podziale na 2 części: Część nr 1 zamówienia – dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej, w tym serwerów, przełączników sieciowych, zasilaczy UPS wraz z zapewnieniem gwarancji, serwerowego systemu operacyjnego oraz udzieleniem licencji i licencji dostępowej, wraz z wdrożeniem i konfiguracją środowiska wirtualizacyjnego oraz przełączników sieciowych, na zasadach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla części nr 1, stanowiącym Załącznik nr 1a SWZ (dalej: „OPZ nr 1”) i w Projektowanych postanowieniach umowy dla części nr 1, stanowiącym Załącznik nr 2a SWZ (dalej: „PPU nr 1”); Część nr 2 zamówienia – dostawa komputerów przenośnych (laptopów) i akcesoriów IT, w tym tabletów z klawiaturą, dysków do macierzy NAS, zestawu modemu 5G z routerem Wi-Fi oraz pamięci RAM do laptopów, wraz z zapewnieniem gwarancji na zasadach opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia dla części nr 2, stanowiącym Załącznik nr 1b SWZ (dalej: „OPZ nr 2”) i w Projektowanych postanowieniach umowy dla części nr 2, stanowiącym Załącznik nr 2b SWZ (dalej: „PPU nr 2”). 2 W ramach opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (dalej „Opcja”), Zamawiający zastrzega sobie prawo do złożenia zamówienia obejmującego dostawę dodatkowego serwera typu 1, w zakresie i na zasadach określonych w OPZ nr 1 i PPU nr 1. 3 Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania Opcji. Z tytułu niezrealizowania Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu. 4 W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy Pzp wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. 5 W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia, na podstawie art. 101 ust. 4 ustawy Pzp odniesiono się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. 6 Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 6.1 produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 6.2 produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 7 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zamówienia został określony odrębnie w OPZ nr 1 oraz OPZ nr 2, a szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia dla każdej z części zamówienia zostały określone odrębnie w PPU nr 1 oraz PPU nr 2.
Interne KennungDOA-GZP.291.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 32400000 Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Część nr 1 zamówienia – dostawa elementów infrastruktury teleinformatycznej, w tym serwerów, przełączników sieciowych, zasilaczy UPS wraz z zapewnieniem gwarancji, serwerowego systemu operacyjnego oraz udzieleniem licencji i licencji dostępowej, wraz z wdrożeniem i konfiguracją środowiska wirtualizacyjnego oraz przełączników sieciowych, na zasadach opisanych w OPZ nr 1 i PPU nr 1. 2. W ramach Opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do złożenia zamówienia obejmującego dostawę dodatkowego serwera typu 1, w zakresie i na zasadach określonych w OPZ nr 1 i PPU nr 1. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania Opcji. Z tytułu niezrealizowania Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30230000 Computerbezogene Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
Optionen
Beschreibung der Optionen1. W ramach Opcji Zamawiający zastrzega sobie prawo do złożenia zamówienia obejmującego dostawę dodatkowego serwera typu 1, w zakresie i na zasadach określonych w OPZ nr 1 i PPU nr 1. 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania Opcji. 3. Z tytułu niezrealizowania Opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu.
LosLOT-0002
BeschreibungCzęść nr 2 zamówienia – dostawa komputerów przenośnych (laptopów) i akcesoriów IT, w tym tabletów z klawiaturą, dysków do macierzy NAS, zestawu modemu 5G z routerem Wi-Fi oraz pamięci RAM do laptopów, wraz z zapewnieniem gwarancji na zasadach opisanych w OPZ nr 2 i PPU nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30237200 Computerzubehör, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 32400000 Netzwerke