See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów prostownikowych SN i WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
Beschreibung: Dostawa zespołów prostownikowych SN i WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa
Vorherige Bekanntmachung: 525683-2026
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31151000 Stromrichter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1: Dostawa zespołów prostownikowych SN do podstacji trakcyjnych
Beschreibung: część 1: Dostawa zespołów prostownikowych SN do podstacji trakcyjnych
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2: Dostawa zespołów prostownikowych WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa.
Beschreibung: część 2: Dostawa zespołów prostownikowych WN do podstacji trakcyjnych - obiektów elektroenergetycznych PGE Energetyka Kolejowa.
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00052/2026 - część 2