2. Verfahren
Verfahren
Titel: Noodstroomvoorzieningen Veiligheidsregio Twente
Beschreibung: De opdracht bestaat uit twee samenhangende raamovereenkomsten. De eerste raamovereenkomst ziet op het leveren, installeren, aansluiten en inbedrijfstellen van nieuwe noodstroomvoorzieningen, inclusief de benodigde aansluitvoorzieningen en opleverdocumentatie. De initiële opdracht omvat het realiseren van noodstroomvoorzieningen op 16 locaties binnen Twente. Uit deze raamovereenkomst kan eveneens in een eventuele toekomstige behoefte voor noodstroominstallaties worden voorzien. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: Z260035
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682510 Notstromsysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Noodstroomvoorziening diverse locaties | VR Twente | Levering, plaatsing, aansluiten en onderhoud.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Aanbestedende Dienst wenst voor de periode van 4 jaar (optionele verlenging van 2 x 1 jaar) een Raamovereenkomst te sluiten voor het leveren, installeren, aansluiten, inbedrijfstellen van nieuwe noodstroomvoorzieningen. 2) Aanbestedende Dienst wenst voor de periode van 4 jaar (optionele verlenging van 11 x 1 jaar), een tweede Raamovereenkomst te sluiten voor het preventief- en correctief onderhoud aan de te leveren noodstroomvoorzieningen en aan de bestaande noodstroomvoorzieningen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z260035
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31682510 Sistemas de energía de emergencia
Clasificación adicional (cpv): 71334000 Servicios de ingeniería mecánica y eléctrica
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: