592894-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Odśnieżanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Długołęka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdśnieżanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Długołęka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi odśnieżania dróg gminnych i wewnętrznych Gminy Długołęka wraz z drogami rowerowymi, chodnikami, parkingami, zatokami autobusowymi, przystankami autobusowymi oraz terenem dwóch cmentarzy komunalnych (w miejscowościach: Borowa i Łozina) – polegające na usuwaniu śniegu z jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących oraz usługi likwidacji i zapobiegania powstawaniu śliskości zimowej występującej na drogach i obiektach towarzyszących wskutek tworzenia się na nich warstwy lodu, zlodowaciałego lub ubitego śniegu, przy zastosowaniu materiałów chemicznych, uszorstniających lub usunięciu mechanicznym czy w części ręcznym (doczyszczenie), zwane dalej łącznie: usługi odśnieżania – w celu: 1) zapewnienia bezpieczeństwa i zwiększenia wygody ruchu – zgodnie z ustawą z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.); 2) utrzymania czystości i porządku w gminie – zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733 ze zm.). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w SWZ, Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ z załącznikami) oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (Załącznik nr 12 do SWZ).
Interne KennungZP.271.1.40.2026.AW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
592894-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.1.40.2026.AW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001