2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Levering van warme drankautomaten en toebehoren Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: K011924
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie inschrijvingsbiljet: - De behoefte aan warme drankenautomaten en bijbehorende dienstverlening kan wijzigen als gevolg van onder meer wijzigingen in huisvesting, gebruikersaantallen, werkplekbezetting, verbouwingen of andere organisatorische ontwikkelingen. De gemeente is gerechtigd in die situaties locaties toe te voegen, te laten vervallen, automaten te verplaatsen of de afname per locatie te verhogen of te verlagen. Zo zijn de locaties Wijk en Aalburg, Werkendam, ‘t Rondeel en Hank naar verwachting gedurende de contractperiode aan wijzigingen onderhevig. In het bijzonder geldt dat de locaties ’t Rondeel en Wijk en Aalburg eind 2027 worden gesloten. Vanaf het moment dat een locatie feitelijk buiten gebruik wordt gesteld, vervallen de bijbehorende huur-, service- en overige kosten. Vanaf het moment dat een locatie wordt toegevoegd, geschiedt levering tegen de in de raamovereenkomst overeengekomen voorwaarden en tarieven. - Binnen de scope van deze raamovereenkomst kan de gemeente tevens automaten afnemen die geschikt zijn voor het verstrekken van dranken met zowel koemelk als plantaardige melk. De gemeente is niet verplicht van deze mogelijkheid gebruik te maken. Indien zij hiervan gebruikmaakt, geschiedt levering tegen de in de raamovereenkomst overeengekomen voorwaarden en tarieven.