592900-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Patienten-Fernüberwachungssystem – SISTEME DE MONITORIZARE GLICEMICA CONTINUA SI CONSUMABILE AFERENTE ACESTORA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SISTEME DE MONITORIZARE GLICEMICA CONTINUA SI CONSUMABILE AFERENTE ACESTORA
Beschreibung: SISTEME DE MONITORIZARE GLICEMICA CONTINUA SI CONSUMABILE AFERENTE ACESTORA defalcate in 4 loturi, conform caietului de sarcini.Cantitati minime si maxime care pot face obiectul unui contract subsecvent conform anexei din caietul de sarcini. Detaliile tehnice solicitate trebuie sa fie indeplinite conform caietului de sarcini si a raspunsurilor consolodate la solicitarile de clarificari, a eventualelor clarificari din oficiu/erate, care vor fi publicate inainte de termenul limita de deschiderea ofertelor .Autoritarea contractanta va raspunde, in mod clar si complet, tuturor solicitarilor de clarificari/informatiilor suplimentare in a 3-a zi inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor ofertelor conform OUG 107/2017 . Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor 5 zile.
Interne Kennung: 20.04.02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Set de Initiere - Sistem de Monitorizare Continua a Glicemiei-
Beschreibung: Set de Initiere - Sistem de Monitorizare Continua a Glicemiei -CONFORM CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCINI AL ACHIZITIEI cantitate minima 10 buc - cantitate maxima100 buc
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Materiale Consumabile compatibile cu - Sistem de Monitorizare Continua a Glicemiei ptr. LOT1
Beschreibung: Materiale Consumabile compatibile cu - Sistem de Monitorizare Continua a Glicemiei ptr. LOT1 -CONFORM CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCINI AL ACHIZITIEI cantitate minima 600 buc - cantitate maxima 20000 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Set de Initiere - Sisteme de pompe de insulină fără tubulatură la exterior cu rezervor, canulă şi cateter incorporate in carcasă ermetică
Beschreibung: Set de Initiere - Sisteme de pompe de insulină fără tubulatură la exterior cu rezervor, canulă şi cateter incorporate in carcasă ermetică -CONFORM CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCINI AL ACHIZITIEI cantitate minima 10 buc - cantitate maxima 80 buc
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Materialele consumabile - dispozitivele de livrare insulină fără fir denumite POD
Beschreibung: Materialele consumabile - dispozitivele de livrare insulină fără fir denumite POD -CONFORM CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCINI AL ACHIZITIEI cantitate minima 100 buc - cantitate maxima 10000 buc
Interne Kennung: 4