2. Verfahren
Verfahren
Titel: LB - ÚP ČR – okres Jablonec nad Nisou – poskytování úklidových služeb V.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexních úklidových a dezinfekčních služeb, spočívajících v pravidelném úklidu prostor interiéru zadavatele (vnitřní úklid) a zajištění generálního a pohotovostního úklidu v budovách Úřadu práce ČR (2x Jablonec nad Nisou, 1x Tanvald, 1x Železný Brod). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou rovněž dodávky hygienických potřeb a dodávky úklidových a dezinfekčních materiálů a prostředků.
Interne Kennung: KrPLB/OMI/2026/11/JBC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Lhůta pro podání nabídek je zkrácena v souladu s § 57 odst. 2 písm. a) ZZVZ (Evidenční číslo formuláře Předběžného oznámení: F2026-038785). Předběžné oznámení předáno dne 20. 07. 2026 k vyhlášení – uveřejnění [do VVZ a TED], datum uveřejnění ve VVZ a v TED: 31. 07. 2026.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část č. 1 - Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou – Emilie Floriánové 1004/3, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexních úklidových a dezinfekčních služeb, spočívajících v pravidelném úklidu prostor interiéru zadavatele (vnitřní úklid) a zajištění generálního a pohotovostního úklidu v budově Úřadu práce ČR (Emilie Floriánové 1004/3, 466 01 Jablonec nad Nisou 1). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou rovněž dodávky hygienických potřeb a dodávky úklidových a dezinfekčních materiálů a prostředků.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku: a) Zadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vybraného dodavatele po celou dobu plnění veřejné zakázky z uzavřené smlouvy s výjimkou navýšení: i. zákonem stanovené sazby DPH (zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů), a to za podmínek stanovených v odst. 10.3 smlouvy; ii. o míru inflace – tzv. inflační doložka, a to za podmínek stanovených v odst. 10.4 smlouvy. b) Zadavatel si vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění této veřejné zakázky za podmínek podrobně uvedených v odst. 14.12 písm. b) zadávací dokumentace.
Los: LOT-0005
Titel: Část č. 4 - Dislokované pracoviště Železný Brod – Příčná 350, 468 22 Železný Brod
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexních úklidových a dezinfekčních služeb, spočívajících v pravidelném úklidu prostor interiéru zadavatele (vnitřní úklid) a zajištění generálního a pohotovostního úklidu v budově Úřadu práce ČR (Příčná 350, 468 22 Železný Brod). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou rovněž dodávky hygienických potřeb a dodávky úklidových a dezinfekčních materiálů a prostředků.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Část č. 3 - Dislokované pracoviště Tanvald – Krkonošská 350, 468 41 Tanvald
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexních úklidových a dezinfekčních služeb, spočívajících v pravidelném úklidu prostor interiéru zadavatele (vnitřní úklid) a zajištění generálního a pohotovostního úklidu v budově Úřadu práce ČR (Krkonošská 350, 468 41 Tanvald). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou rovněž dodávky hygienických potřeb a dodávky úklidových a dezinfekčních materiálů a prostředků.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: Část č. 2 - Kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou – Mírové náměstí 484/2, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zabezpečení komplexních úklidových a dezinfekčních služeb, spočívajících v pravidelném úklidu prostor interiéru zadavatele (vnitřní úklid) a zajištění generálního a pohotovostního úklidu v budově Úřadu práce ČR (Mírové náměstí 484/2, 466 01 Jablonec nad Nisou 1). Předmětem plnění veřejné zakázky jsou rovněž dodávky hygienických potřeb a dodávky úklidových a dezinfekčních materiálů a prostředků.
Interne Kennung: 2