2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa
Interne Kennung: ZP/2026/08/0065/TAR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w zakresie map zasadniczych na terenie działania Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział Tarnów - w standardzie V-Mapa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - wzór umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy