See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení recyklační linky pro recyklaci abraziva a vody pro společnost EKOMONT Holding s.r.o.
Beschreibung: Zakázka je dělena na dvě dílčí části Část A) Recyklační linka abraziva Část B) Recyklace vody Zadavatel umožňuje dílčí plnění. Uchazeč může podat nabídku na část A i část B samostatně, nebo na obě části. Nabídka na konkrétní část bude vždy hodnocena samostatně. V rámci plnění dojde k pořízení technologie pro recyklaci použitého abrazivního materiálu, (ČÁST A) a dále k řešení snížení spotřeby vody prostřednictvím zavedení nových technologií do výrobního procesu ČÁST B). Podkladem pro vypracování nabídky je technické specifikace.
Interne Kennung: EK 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A) Recyklační linka abraziva
Beschreibung: V rámci plnění dojde k pořízení technologie pro recyklaci použitého abrazivního materiálu.
Interne Kennung: EKC1
Los: LOT-0002
Titel: Část B) Recyklace vody
Beschreibung: Řešení snížení spotřeby vody prostřednictvím zavedení nových technologií do výrobního procesu
Interne Kennung: EKC2