2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/344, III/34526 Libice n. D. - Rušínov
Beschreibung: Předmětem stavby je oprava vybraného úseku silnice III/344, Kraj Vysočina, okres Havlíčkův Brod. Začátek opravovaného úseku je v km 18,750 provozního staničení cca 15 metrů za stávajícím mostem ev. č. 344-011 a konec opravovaného úseku je v km 22,630 provozního staničení v křižovatce se silnicí III/34428.
Vorherige Bekanntmachung: 539076-2025
Interne Kennung: M-ST-210-2026/NVZ-ST-01-2025-1
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001