592938-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Brańszczyk w okresie od 01.10.2025 do 30.09.2027”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Brańszczyk w okresie od 01.10.2025 do 30.09.2027”
BeschreibungZamówienie obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brańszczyk oraz z PSZOK, w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu określonych w art. 3b ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 13 września 1996 r. (t. j.: Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.), przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, przekazywanych do składowania zgodnie z postanowieniami ww. ustawy, zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Mazowsza, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brańszczyk oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego. Gmina zajmuje obszar 16 712 ha (167,12 km2) i w całości są to tereny wiejskie z zabudową jednorodzinną. Liczba mieszkańców na podstawie złożonych deklaracji wynosi 6 915 osoby, ilość punktów odbioru wynosi 2 307 (stan na dzień 31.12.2024 r.). W zakres zamówienia wchodzi: • Odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Brańszczyk zgodnie z ustalonym harmonogramem, • Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Brańszczyku, u. Bielińska 29 • Transport odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, • Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym prawem,
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamówienie obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia (zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ) odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Brańszczyk oraz z PSZOK, w sposób zapewniający osiągnięcie poziomów recyklingu określonych w art. 3b ust. 1 pkt 1) i 2) ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 13 września 1996 r. (t. j.: Dz. U. z 2025 r., poz. 733 ze zm.), przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji, przekazywanych do składowania zgodnie z postanowieniami ww. ustawy, zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami (WPGO) dla Mazowsza, zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Brańszczyk oraz innymi przepisami prawa ustawowego i prawa miejscowego. Gmina zajmuje obszar 16 712 ha (167,12 km2) i w całości są to tereny wiejskie z zabudową jednorodzinną. Liczba mieszkańców na podstawie złożonych deklaracji wynosi 6 915 osoby, ilość punktów odbioru wynosi 2 307 (stan na dzień 31.12.2024 r.).W zakres zamówienia wchodzi: • Odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z obszaru gminy Brańszczyk zgodnie z ustalonym harmonogramem, • Odbiór odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Brańszczyku, u. Bielińska 29 • Transport odpadów komunalnych do instalacji komunalnych, • Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z obowiązującym prawem.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen