592963-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Reparatur und Wartung von Maschinen – Okvirni sporazum za interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode u trajanju od dvije godine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okvirni sporazum za interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode u trajanju od dvije godine
Beschreibung: Grupa 1: Okvirni sporazum između Naručitelja i jednog gospodarskog subjekta radi utvrđivanja uvjeta pod kojim se sklapa ugovor za interventno I redovno održavanje prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području nadležnosti Naručitelja - Središnjica i Podružnice Čabar, Vrbovsko i Delniceza razdoblje od dvije godine. Grupa 2: Okvirni sporazum između Naručitelja i jednog gospodarskog subjekta radi utvrđivanja uvjeta pod kojim se sklapa ugovor za interventno I redovno održavanje Prominent uređaja za dezinfekciju vode na stanicama za dezinfekciju vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području nadležnosti Naručitelja - Podružnica Liburnijske vode za razdoblje od dvije godine.
Interne Kennung: VV 03/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Interventno i redovno održavanje Prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području Naručitelja – Središnjica i Podružnice Čabar, Vrbovsko i Delnice
Beschreibung: Okvirni sporazum između Naručitelja i jednog gospodarskog subjekta radi utvrđivanja uvjeta pod kojim se sklapa ugovor za interventno I redovno održavanje prominent uređaja za proizvodnju klor dioksida na stanicama za dezinfekciju vode te sustava za dokloriranje vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području Naručitelja – Središnjica i Podružnice Čabar, Vrbovsko i Delnice za razdoblje od dvije godine.
Interne Kennung: VV 03/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Interventno i redovno održavanje uređaja za dezinfekciju vode u stanicama za dezinfekciju vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području Naručitelja - Podružnica Liburnijske vode
Beschreibung: Okvirni sporazum između Naručitelja i jednog gospodarskog subjekta radi utvrđivanja uvjeta pod kojim se sklapa ugovor za interventno I redovno održavanje Prominent uređaja za dezinfekciju vode na stanicama za dezinfekciju vode uključujući mjernu opremu za kontrolu kvalitete vode na teritorijalnom području Naručitelja - Podružnica Liburnijske vode za razdoblje od dvije godine.
Interne Kennung: VV 03/2026-2