See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domové a priemyselné vodomery na studenú vodu
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup a dodávka nových domových a priemyselných vodomerov na studenú vodu pre zabezpečenie chodu prevádzky jednotlivých OZ a SPDV ako aj pre potreby realizácie nových prípojok. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Prílohe č. 1 Technická špecifikácia predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 558 023