See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania i utrzymania czystości na terenie SOI-2 (Wrocław, ul. Obornicka, Ligocka, Micheleta, Czajkowskiego)
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania czystości na terenie SOI-2 (Wrocław, ul. Obornicka, Ligocka, Micheleta, Czajkowskiego) w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, szczegółowy zakres w OPZ, zestawieniu powierzchni wewnętrznych i wzorze umowy, załączonych do SWZ.
Interne Kennung: INFR/410/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Usługa sprzątania i utrzymania czystości na terenie SOI-2 (Wrocław, ul. Obornicka, Ligocka, Micheleta, Czajkowskiego) w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. Zamawiający przewiduje zamówienie opcjonalne polegające na przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy. Minimalna ilość etatów do prawidłowej realizacji umowy wynosi 30 etatów. Usługę wykonują osoby posiadające obywatelstwo polskie. Usługę wykonują osoby zatrudnione na podstawie umów o pracę. Szczegółowe informacje w załącznikach 1-3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia umowy o kolejne 12 miesięcy.