2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli fabrycznie nowych do kwater internatowych w zasobie OReg AMW Zielona Góra i odbiór zniszczonego wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli fabrycznie nowych do kwater internatowych w zasobie Oreg AMW Zielona Góra i odbiór zniszczonego wyposażenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.107.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39140000 Haushaltsmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP-BP.2610.107.2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BP-DZP.2610.107.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39140000 Domestic furniture
Additional classification (cpv): 39143000 Bedroom, dining room and living-room furniture, 39141000 Kitchen furniture and equipment, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: DZP-BP.2610.107.2026