See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzdrževanje programske in strojne opreme Oracle
Beschreibung: Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa, in sicer SKLOP 1: Vzdrževanje programske opreme Oracle ter SKLOP 2: Vzdrževanje namenskega sistema za izvajanje podatkovnih zbirk Oracle
Interne Kennung: 430-09/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vzdrževanje programske opreme Oracle
Beschreibung: Naročilo za SKLOP 1 obsega zagotavljanje vzdrževanja tipa "Premier Support (Software Update License & Support)" za obstoječo programsko opremo Oracle, navedeno v razpisni dokumentaciji.
Interne Kennung: 529499
Los: LOT-0002
Titel: Vzdrževanje namenskega sistema za izvajanje podatkovnih zbirk Oracle
Beschreibung: Naročilo za SKLOP 2 obsega preventivno in korektivno vzdrževanje namenskega sistema za izvajanje podatkovnih zbirk Oracle (strojna oprema) s pripadajočo programsko opremo ter pomoč pri izvedbi sprememb na navedeni opremi na zahtevo naročnika.
Interne Kennung: 529500
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung