2. Verfahren
Verfahren
Titel: FVE Administrativa a FVE Provoz – ESKO-T s.r.o. - opakované
Beschreibung: Dodávka kompletního systému fotovoltaické elektrárny na klíč (dále rovněž „FVE“). Předmětem plnění je dodávka nové, nepoužité technologie fotovoltaické elektrárny včetně kompletní montáže v místě realizace, tj. na střechy stávajících objektů parc.č.st. 7847 (FVE Administrativa), parc.č.st. 5589 a parc.č.st. 7281 (FVE Provoz), součástí je i bateriový systém, nový kiosek pro technologii FVE Provoz, vše v areálu firmy ESKO-T s.r.o., Hrotovická 232, 674 01 Třebíč.
Interne Kennung: Veřejná zakázka - FVE Administrativa a FVE Provoz – ESKO-T s.r.o. - opakované
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001