See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SLUŽBY IT TESTOVÁNÍ 2026 - 2030
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění služby v oblasti testování informačních systémů včetně integračních a backendových částí. Rámcová dohoda bude uzavřena s prvními čtyřmi (4) Účastníky dle pořadí stanoveného při hodnocení Nabídek. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na 48 měsíců od její účinnosti.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72254100 Systemprüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00027107