2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-udbud af bækkenvaskere til Nyt OUH
Beschreibung: Ved nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på levering, installation og idriftsættelse af bækkenvaskere.
Interne Kennung: EU-udbud af bækkenvaskere
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ved nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på levering, installation og idriftsættelse af 21 bækkenvaskere til Nyt OUH med option på yderligere 21 bækkenvaskere samt øvrige optioner som nærmere beskrevet i udbudsmaterialet.