See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAKUP IN IZGRADNJA ELEKTRIČNIH POLNILNIC ZA E-BUSE
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup in izgradnja električnih polnilnic za električne avtobuse na naslednjih lokacijah: Avtobusna postaja – Mlinska ulica, Jadranska ulica, Delavnice Marprom – ob Dravi ter Tezenska dobrava. Glede na obsežnost projekta in ob upoštevanju predvidenega sofinanciranja iz mehanizma CTN, za katerega naročnik v trenutku objave javnega naročila še nima podpisane sofinancerske pogodbe, naročnik za vsa potrebna gradbena dela na lokaciji Delavnice Marprom – ob Dravi (kompletna ureditev parkirišč) nima zagotovljenih sredstev, zato teh del v tej fazi ne razpisuje. Naročnik predvideva izvedbo gradbenih del na lokaciji Delavnice Marprom – ob Dravi (kompletna ureditev parkirišč) v naslednjih letih. Ker ZJN-3 v petem odstavku 46. člena omogoča uporabo postopka s pogajanji brez predhodne objave, kadar gre za javna naročila novih gradenj, ki pomenijo ponovitev podobnih gradenj in so v skladu z osnovnim projektom, so stroški teh poznejših gradenj vključeni v izračunu ocenjene vrednosti osnovnega javnega naročila, si naročnik pridržuje pravico, da za oddajo gradbenih del na lokaciji Delavnice Marprom – ob Dravi (kompletna ureditev parkirišč) izvede ta postopek. V tem primeru bo k oddaji ponudbe povabil ponudnika, ki mu bo oddano to javno naročilo. Ponudnik mora ponuditi izvedbo razpisanega naročila v celoti. Delne ponudbe ne bodo upoštevane. Variantne ponudbe niso dovoljene.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: NAKUP IN IZGRADNJA ELEKTRIČNIH POLNILNIC ZA E-BUSE
Interne Kennung: 529766