2. Verfahren
Verfahren
Titel: Licencie a podpora systémov
Beschreibung: Predmetom zákazky je obnova licencií a podpora systémov, ktoré vyplývajú z diela podľa zmluvy o dielo č. 13/2022 (ID 6544777 na https://www.crz.gov.sk/zmluva/6544777/) v rámci projektu na zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti ÚJD SR. Špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v časti B.1 Súťažných podkladov a v zmluvných podmienkach, ktoré sa nachádzajú v časti B.2 Súťažných podkladov. Predmetom zákazky sú nové, doposiaľ nepoužité softvérové komponenty a ich podpora musí byť poskytovaná priamo výrobcom softvérových komponentov na obdobie minimálne jedného roka. Položky, ktoré tvoria predmet zákazky, majú byť určené pre použitie v Slovenskej republike a dodané cez autorizovaný distribučný kanál. Predmet zákazky nie je rozdelený na časti vzhľadom na skutočnosť, že sa zachováva princíp projektového riadenia.
Interne Kennung: UJD SR 3337-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UJD SR 3337/2026