593065-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Personensonderbeförderung (Straße) – (Tijdelijk) Busvervoer Basisschool de Peperklip
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel(Tijdelijk) Busvervoer Basisschool de Peperklip
BeschreibungDe opdracht bestaat uit het dagelijks uitvoeren van veilige en tijdige vervoersritten volgens vooraf afgestemde planningen en tijdschema's per school en groep, vastgesteld door de gemeente. Het betreft circa 20 groepen van 20–30 leerlingen op basis van de huidige schoolroosters, met een flexibiliteitsmarge van ±20% in volume. Dit resulteert in naar verwachting 28 ritten per week, verdeeld over vijf schooldagen (maandag t/m vrijdag).
Interne Kennung-1.851.09.2/00049
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: -1.851.09.2/00049
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Additional classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: .