2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa segmentów szczotek do oczyszczarek lotniskowych.
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych.
Interne Kennung: MPL/PF/FZ/241/3/15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34960000 Flughafengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych.
Beschreibung: 1. Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych producenta AEBI Schmidt lub Vammas o całkowitej długości 696 mm, ilość: 11 312 szt. 2. Dostawa fabrycznie nowych listwowych segmentów szczotek wykonanych z tworzywa sztucznego do oczyszczarek lotniskowych producenta AEBI Schmidt TJS 560 rok prod. 2024 o całkowitej długości 696 mm w ilości 5880 szt.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MPL/PF/FZ/241/3/15/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34921000 Road-maintenance equipment
Additional classification (cpv): 34960000 Airport equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001