2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 2580, traject 136 N317 Aansluiting Slingeland Ziekenhuis
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. uitvoeren van grondwerk ontgraven hoeveelheid ca. 24.419 m3 b. uitvoeren van grondwerk - aanvullen hoeveelheid ca. 8714 m3 c. zand leveren en verwerken. hoeveelheid ca. 9830 m3 d. afvoeren overtollige grond hoeveelheid ca. 15705 m3 e. aanbrengen pvc en pp buizen hoeveelheid ca. 1400 m1 f. aanbrengen duikers beton hoeveelheid ca. 200 m1 g. aanbrengen putten beton en kunststof hoeveelheid ca. 32 st h. aanbrengen kolken hoeveelheid ca. 87 st i. verwijderen funderingen hoeveelheid ca. 3400 m2 j. aanbrengen funderingen hoeveelheid ca. 16600 m2 k. opbreken asfaltverhardingen hoeveelheid ca. 7355 m2 l. frezen van asfaltverhardingen hoeveelheid ca. 31.000 m2 m. asfalteringswerkzaamheden hoeveelheid ca. 11574 ton n. opbreken betonverhardingen hoeveelheid ca. 140 m2 o. aanbrengen betonverhardingen hoeveelheid ca. 950 m2 p. opnemen betonbanden hoeveelheid ca. 1.300 m1 q. opnemen betonstraatstenen hoeveelheid ca. 500 m2 r. aanbrengen van betonbanden hoeveelheid ca. 2.400 m1 s. aanbrengen van straatwerk hoeveelheid ca. 1700 m2 t. aanbrengen Leicon perronelementen hoeveelheid ca. 44 m1 u. aanbrengen Leicon geleidebanden hoeveelheid ca. 47 m1 v. verwijderen markeringen hoeveelheid ca. 2.000 m2 w. aanbrenGen van lengtemarkeringen hoeveelheid ca. 12 km x. aanbrengen van markeringen figuratie hoeveelheid ca. 850 m2 y. toepassen tijdelijke VRI's z. aanbrengen geleiderail hoeveelheid ca. 600 m1 aa. maaien, frezen en profileren bermen hoeveelheid ca. 400 are ab. toepassen van verkeersmaatregelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000