593120-2025 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY BOCHNIA ORAZ PSZOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE GMINY BOCHNIA ORAZ PSZOK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Wiejskiej Bochnia (teren Gminy jest podzielony na 2 sektory), a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK) usytuowanego w Bochni przy ul. Partyzantów 49 (Baza RPK). System odbierania odpadów komunalnych nie obejmuje odpadów powstających w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej oraz budynków użyteczności publicznej. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo został określony w Załączniku nr 5 do SWZ.
Interne KennungIFS.271.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW myśl art. 138 pkt 4 Pzp Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust.1, jeżeli składanie ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1.
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego (art. 129 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.) na podstawie Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320 t.j. z dnia 2024.08.30 z późn. zm.), zwanej dalej Ustawą PZP, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. Niniejsze zamówienie jest zamówieniem klasycznym w rozumieniu art. 7 pkt 33) ustawy PZP. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami procedury, o której mowa w art. 139 Ustawy PZP. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W sprawach nieuregulowanych niniejszą SWZ, mają zastosowanie przepisy Ustawy PZP oraz przepisy Kodeksu cywilnego (Dz.U.2024.1061 t.j. z dnia 2024.07.17 z późn. zm.) Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy PZP tj. Udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu wykonawcy polegającego na powtórzeniu podobnych usług tj. odbierania i zagospodarowania odpadów o wartości stanowiącej nie więcej niż 50% zamówienia podstawowego - ilość usług zleconych w ramach zamówienia uzupełniającego będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ NR 1 SEKTOR I PÓŁNOC
BeschreibungCZĘŚĆ NR 1 obejmuje SEKTOR I PÓŁNOC – obejmujący miejscowości: Baczków, Proszówki, Cikowice, Damienice, Stanisławice, Cerekiew, Bessów, Bogucice, Majkowice, Gawłów, Ostrów Szlachecki, Zatoka, Słomka, Krzyżanowice. W zakres Sektora I wchodzi odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK. Szacunkowa ilość odpadów powstałych w Sektorze I w okresie trwania zamówienia wynosi:odpady zmieszane: 1 500 Mg; odpady segregowane: 1 400 Mg.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ NR 2 SEKTOR II POŁUDNIE
BeschreibungCZĘŚĆ NR 2 obejmuje SEKTOR II POŁUDNIE – obejmujący miejscowości: Brzeźnica, Gorzków, Łapczyca, Moszczenica, Chełm, Siedlec, Gierczyce, Nieszkowice Małe, Stradomka, Buczyna, Grabina, Dąbrowica, Nieprześnia, Pogwizdów, Nieszkowice Wielkie, Zawada, Wola Nieszkowska. Szacunkowa ilość odpadów powstałych w Sektorze II w okresie trwania zamówienia wynosi:odpady zmieszane : 1 300 Mg; odpady segregowane: 1 000 Mg Na terenie miejscowości Łapczyca znajdują się dwa budynki wielolokalowe.