2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla RZGW Kraków i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych dla RZGW Kraków i jednostek podległych. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części: CZĘŚĆ 1 RZGW Kraków: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie miejsce dostawy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków, CZĘŚĆ 2 ZZ Kraków: Zarząd Zlewni w Krakowie miejsce dostawy magazyn zlokalizowany przy ul. Góra Jałowcowa 8, 32-410 Dobczyce, CZĘŚĆ 3 ZZ Kielce: Zarząd Zlewni w Kielcach miejsce dostawy ul. Robotniczej 5, 25-662 Kielce, CZĘŚĆ 4 ZZ Nowy Sącz: Zarząd Zlewni w Nowym Sączu miejsce dostawy ul. Naściszowskiej 31, 33-300 Nowy Sącz, CZĘŚĆ 5 ZZ Sandomierz: Zarząd Zlewni w Sandomierzu miejsce dostawy ul. Długosza 4a, 27-600 Sandomierz, CZĘŚĆ 6 ZZ Żywiec: Zarząd Zlewni w Żywcu miejsce dostawy Pompownia ul. Łączki 48 34-300 Żywiec.
Interne Kennung: K.ROZ.270.2.86.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla części 1 RZGW Kraków:
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych dla części 1 RZGW Kraków: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie miejsce dostawy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków,
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp (zwanej dalej „Opcją”), w przypadku zaistnienia zwiększonych potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych, która będzie polegała na złożeniu dodatkowych zamówień cząstkowych na asortyment dostaw o sumarycznej wartości do 20% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 4 ust. 1 Umowy, z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. W przypadku, gdy Zamawiający zdecyduje się na skorzystanie z Opcji złoży Wykonawcy jednostronne, pisemne oświadczenie, zawierające liczby/ilości zamawianego asortymentu dostaw, których dostarczenie ma nastąpić w ramach Opcji, najpóźniej na 3 dni przed upływem terminu obowiązywania niniejszej umowy. Zamawiający może korzystać z Opcji wielokrotnie, aż do osiągnięcia wartości równej 20% maksymalnej wartości Umowy brutto, określonej w § 4 ust. 1 Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla CZĘŚĆ 2 ZZ Kraków: Zarząd Zlewni w Krakowie miejsce dostawy magazyn zlokalizowany przy ul. Góra Jałowcowa 8, 32-410 Dobczyce,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych CZĘŚĆ 2 ZZ Kraków: Zarząd Zlewni w Krakowie miejsce dostawy magazyn zlokalizowany przy ul. Góra Jałowcowa 8, 32-410 Dobczyce,
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla części 3 ZZ Kielce: Zarząd Zlewni w Kielcach miejsce dostawy ul. Robotniczej 5, 25-662 Kielce,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych CZĘŚĆ 3 ZZ Kielce: Zarząd Zlewni w Kielcach miejsce dostawy ul. Robotniczej 5, 25-662 Kielce,
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla CZĘŚĆ 4 ZZ Nowy Sącz: Zarząd Zlewni w Nowym Sączu miejsce dostawy ul. Naściszowskiej 31, 33-300 Nowy Sącz,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych CZĘŚĆ 4 ZZ Nowy Sącz: Zarząd Zlewni w Nowym Sączu miejsce dostawy ul. Naściszowskiej 31, 33-300 Nowy Sącz,
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla CZĘŚĆ 5 ZZ Sandomierz: Zarząd Zlewni w Sandomierzu miejsce dostawy ul. Długosza 4a, 27-600 Sandomierz,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych CZĘŚĆ 5 ZZ Sandomierz: Zarząd Zlewni w Sandomierzu miejsce dostawy ul. Długosza 4a, 27-600 Sandomierz,
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów biurowych dla CZĘŚĆ 6 ZZ Żywiec: Zarząd Zlewni w Żywcu miejsce dostawy Pompownia ul. Łączki 48 34- 300 Żywiec.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę materiałów biurowych CZĘŚĆ 6 ZZ Żywiec: Zarząd Zlewni w Żywcu miejsce dostawy Pompownia ul. Łączki 48 34-300 Żywiec.
Interne Kennung: Część 6