593125-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Schneeräumung – USLUGE ČIŠĆENJA SNIJEGA I POSIPAVANJA NERAZVRSTANIH CESTA NA PODRUČJU GRADA GOSPIĆA ZA SEZONU ZIMSKE SLUŽBE 2026./2027. i 2027./2028.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USLUGE ČIŠĆENJA SNIJEGA I POSIPAVANJA NERAZVRSTANIH CESTA NA PODRUČJU GRADA GOSPIĆA ZA SEZONU ZIMSKE SLUŽBE 2026./2027. i 2027./2028.
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području grada Gospića za sezone zimske službe 2026./2027. i 2027./2028., a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. ZONA (Divoselo, Gospić, Lipe, Smiljansko Polje (do skretanja prema Baćincu), Žabica),
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 1. ZONA (Divoselo, Gospić, Lipe, Smiljansko Polje-do skretanja prema Baćincu, Žabica), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-1
Los: LOT-0002
Titel: 2. ZONA (Brizovo polje, Oteš, Klanac - do Kaluđerovca (Balenija, Budžak, Dunjevac do Velikog Žitnika), Aleksinica, Vaganac, Vranovine, Filipovići)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 2. ZONA (Brizovo polje, Oteš, Klanac - do Kaluđerovca (Balenija, Budžak, Dunjevac do Velikog Žitnika), Aleksinica, Vaganac, Vranovine, Filipovići), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-2
Los: LOT-0003
Titel: 3. ZONA (Budak, Lički Osik novi, Lički Osik stari, Vukšić, Mušaluk, Ostrvica, Ćukovac, Široka Kula)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 3. ZONA (Budak, Lički Osik novi, Lički Osik stari, Vukšić, Mušaluk, Ostrvica, Ćukovac, Široka Kula), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-3
Los: LOT-0004
Titel: 4. ZONA (Bužim, Rastoka, Smiljan-Čovini do Otešice, Veliki Žitnik, Baćinac)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 4. ZONA (Bužim, Rastoka, Smiljan-Čovini do Otešice, Veliki Žitnik, Baćinac), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-4
Los: LOT-0005
Titel: 5. ZONA (Brušane, Debelo brdo I, Debelo brdo II, Lički Novi, Novoselo Trnovačko, Trnovac, Jadovno, Rizvanuša, Podoštra, Kaniža Gospićka)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 5. ZONA (Brušane, Debelo brdo I, Debelo brdo II, Lički Novi, Novoselo Trnovačko, Trnovac, Jadovno, Rizvanuša, Podoštra, Kaniža Gospićka), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-5
Los: LOT-0006
Titel: 6. ZONA (Bilaj, Barlete, Vrebac, Pavlovac Vrebački, Mogorić, Zavođe)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 6. ZONA (Bilaj, Barlete, Vrebac, Pavlovac Vrebački, Mogorić, Zavođe), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-6
Los: LOT-0007
Titel: 7. ZONA (Ornice, Lički Čitluk, Lički Ribnik, Počitelj, Medak, Kruškovac, Brezik, Drenovac Radučki, Kukljic)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 7. ZONA (Ornice, Lički Čitluk, Lički Ribnik, Počitelj, Medak, Kruškovac, Brezik, Drenovac Radučki, Kukljic), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-7
Los: LOT-0008
Titel: 8. ZONA (Donje Pazarište (Španjuša, Lug), Mala Plana, Velika Plana,Podastrana, Popovača Pazariška, Jovanović Draga, Pazariški Bakovac, Dubrava, Kalinovača, Škvadra)
Beschreibung: Predmet nabave je usluga čišćenja snijega i posipavanja nerazvrstanih cesta na području 8. ZONA (Donje Pazarište (Španjuša, Lug), Mala Plana, Velika Plana,Podastrana, Popovača Pazariška, Jovanović Draga, Pazariški Bakovac, Dubrava, Kalinovača, Škvadra), a sve prema Troškovnicima koji se nalaze u prilogu ove Dokumentacije o nabavi, Tehničkim specifikacijama te ostalim uvjetima iz ove Dokumentacije o nabavi.
Interne Kennung: JNVV-01/26-8