See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych dla Powiatowego Zespołu Szpitali
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych przez okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis asortymentu zawierają formularze asortymentowo-cenowe, które stanowią załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZS/PN/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Opatrunki, kompresy, gazy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Opatrunki hydrokoloidowe, przeciwbakteryjne, Aquacel Foam
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Opatrunki TLC typu UrgoClean
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Zbiornik na wydzielinę, opatrunki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Plastry, opaski, opatrunki typu Viggo
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 Przylepiec, kompresy, seton i Tupfer gazowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.6 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 Przylepiec, kompres ciepło - zimno
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 Gąbka żelatynowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 Koc opatrunkowy, żel schładzający
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.9 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 Hydrożel, opatrunki elastyczne, opatrunek kadeksomerowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.10 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 Proszek mineralny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.11 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 Gaza, wata
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 Opatrunek hydrożelowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.13 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 Kompresy typu multi-mam
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.14 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 Sterylne opatrunki do mocowania kaniul i cewników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5.15 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 15