See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreţinere,verificare tehnicǎ si reparare echipamente de RADIOLOGIE
Beschreibung: Servicii de întreţinere,verificare tehnicǎ si reparare echipamente de RADIOLOGIE
Interne Kennung: 2124
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Echipament radiologic tip Platinium dRF-Instalație de rontgendiagnostic digitală RX tip Platinium dRF, serie L196F 0387
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Echipament radiologic tip SIEMENS-Instalație radiologică RX tip Somatom Definition Edge, serie 83996
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: -Echipament radiologic tip GE
Beschreibung: Instalație RX OEC One, serie: BV6SV2000455HL Instalație RX OEC One, serie: BV6SV2100347HL Instalație RX OEC ELITE CFD, serie: FBHXTX01045 Instalație RX AMX NAVIGATE, serie: AMXNV2400358WK Instalație RX REVOLUTION MAXIMA, serie: CBDMG2100091HM Instalație RX Optima XR 220 AMX, serie: 1034241WK8
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: -Echipament tip SIEMENS HEALTHINEERS-ACUSON JUPITER,SN: 573370, 573371 , 573372, 573261 Seqoia SN: 820313
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: - Echipament tip VILLA SISTEMI MEDICALI-Instalație RX APOLLO DRF, serie: 21062444
Interne Kennung: 5