2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót dla Zadania pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa” realizowanego w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+ do 2032 roku
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: Wykonanie robót dla Zadania pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa” realizowanego w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+ do 2032 roku. Całość przedmiotu Zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów: Realizacja robót dla Zakresu podstawowego (Zadanie I): 1) roboty torowe, 2) perony, 3) sieć trakcyjna, 4) urządzenia i układy elektroenergetyki do 1 kV, 5) układy drogowe, 6) obiekty inżynieryjne, 7) obiekty kubaturowe, 8) przejścia i przejazdy, 9) realizacja robót polegających na budowie obiektów służących ochronie środowiska, 10) dendrologia, 11) mała architektura, 12) sieci, przyłącza i urządzenia sanitarne, 13) zagospodarowanie terenu. Opracowanie projektów wraz z realizacją robót dla Zakresu podstawowego (Zadanie II): 1) urządzenia sterowania ruchem kolejowym (srk), 2) sieci, urządzenia i systemy telekomunikacyjne. Realizacja robót dla Opcji 1 (Zadanie I): - elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bogumiłów. Realizacja robót dla Opcji 2 (Zadanie I): - budowa części towarowej stacji Bogumiłów. Opracowanie projektów wraz z realizacją robót dla Opcji 2 (Zadanie II): - sieci, urządzenia srk i systemy telekomunikacyjne. Realizacja robót dla Opcji 3 (Zadanie I): - budowa parkingu przy stacji Wola Krzysztoporska wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 4 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Korczew wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 5 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Bełchatów Miasto wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 6 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Kurnos wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 7 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Zarzecze nad Widawką wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 8 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Trząs wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 9 (Zadanie I): - budowa parkingu na stacji Bogumiłów wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia przedstawiony został w zakresie: – Zadania I: w części opisowej i rysunkowej Dokumentacji Projektowej, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiących Tom III SWZ oraz w Przedmiarze Robót zawartym w Tomie IV SWZ, – Zadania II: przedstawiony został w PFU stanowiącym Tom III SWZ oraz w RCO zawartym w Tomie IV SWZ, – Praw opcji: przedstawiony został w Tomie III SWZ oraz w Przedmiarze Robót i RCO zawartych w Tomie IV SWZ.
Interne Kennung: 9090/IRZR2/03570/03499/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien, 45234113 Rückbau von Gleisen, 45234116 Gleisbauarbeiten, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Informacje uzupełniające sekcję 5.1.3. Szacowany okres obowiązywania: Okres realizacji Zamówienia: 28 miesięcy od daty zawarcia Umowy, zgodnie z § 4 Warunków Umowy, znajdujących się w Tomie II SWZ, w tym: a) zakończenie wszystkich Robót (z zastrzeżeniem punktu poniżej), dla Zakresu podstawowego oraz Opcji (jeżeli zostaną uruchomione), stwierdzone dokonaniem przez Zamawiającego Ostatniego Odbioru Końcowego, w tym przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej oraz dostarczenie Zamawiającemu kompletu dokumentów związanych z procesem certyfikacji – 20 (dwadzieścia) miesięcy od daty zawarcia Umowy, b) dostarczenie Zamawiającemu zezwoleń na dopuszczenie do eksploatacji podsystemów strukturalnych, zgodnie z Ustawą o transporcie kolejowym dla Zakresu podstawowego oraz Opcji (jeżeli zostaną uruchomione) – nie dłużej niż w ciągu 8 (ośmiu) miesięcy od daty dokonania przez Zamawiającego Ostatniego Odbioru Końcowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja robót dla Opcji 1 (Zadanie I): - elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bogumiłów. Realizacja robót dla Opcji 2 (Zadanie I): - budowa części towarowej stacji Bogumiłów. Opracowanie projektów wraz z realizacją robót dla Opcji 2 (Zadanie II): - sieci, urządzenia srk i systemy telekomunikacyjne. Realizacja robót dla Opcji 3 (Zadanie I): - budowa parkingu przy stacji Wola Krzysztoporska wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 4 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Korczew wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 5 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Bełchatów Miasto wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 6 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Kurnos wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 7 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Zarzecze nad Widawką wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 8 (Zadanie I): - budowa parkingu przy przystanku osobowym Trząs wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Realizacja robót dla Opcji 9 (Zadanie I): - budowa parkingu na stacji Bogumiłów wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zamawiający może skorzystać z Opcji w całości lub w części: - dla Opcji nr 1 i 2 w okresie 3 (trzech) miesięcy od dnia zawarcia Umowy, - dla Opcji nr 3, 4, 5, 6 w okresie 9 (dziewięciu) miesięcy od dnia zawarcia Umowy, - dla Opcji nr 7, 8, 9 w okresie 12 (dwunastu) miesięcy od dnia zawarcia Umowy. Za zgodą Wykonawcy, wyrażoną na piśmie, Zamawiający może skorzystać z Prawa opcji w późniejszym okresie, niż wskazany w poprzednim zdaniu, zgodnie z § 4a Warunków Umowy, znajdujących się w Tomie II SWZ. Opcje nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, i 9 są od siebie niezależne i rozłączne, a wykonanie jednej z nich nie warunkuje wykonania drugiej.