See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aankoop GBOR-kledij en toebehoren
Beschreibung: De GBOR-kledij en toebehoren maken deel uit van de specifieke functie-uitrusting en worden ter beschikking gesteld van de politieambtenaar tijdens operaties m.b.t. genegotieerd beheer van de openbare ruimte (GBOR) . GBOR omstandigheden houden in dat er een risico is van vuur, hitte en vloeibare chemicaliën (o.a. molotovcocktails). De bovenste laag van vest en broek moet permanent tijdens alle seizoenen en alle weersomstandigheden gedragen kunnen worden. Deze laag wordt aangevuld met andere lagen en toebehoren. De items worden door zowel mannen als vrouwen gedragen.
Interne Kennung: PZA/2024/487
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PZA/2024/487 - Vest en broek GBOR
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PZA/2024/487 - Zomertrui GBOR
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PZA/2024/487 - Wintertrui GBOR
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PZA/2024/487 - Brandmuts GBOR
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: PZA/2024/487 - Handschoenen GBOR
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung