593176-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering Gemeente Roermond namens het Collectief WRNL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering Gemeente Roermond namens het Collectief WRNL
BeschreibungMet deze aanbesteding presenteren vier sterke gemeenten uit de regio Midden-Limburg zich als één collectieve opdrachtgever. Hoewel elk van de gemeenten een eigen unieke identiteit heeft, delen zij een gezamenlijke visie op professioneel risicobeheer en efficiënte bedrijfsvoering. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe opdracht wordt middels een Europese aanbestedingsprocedure op de markt gezet. Gelet op het geringe aantal marktpartijen, het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is, is gekozen voor de openbare procedure. Deze keuze wordt het meest geschikt en proportioneel geacht.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBrandverzekering Gemeente Roermond
BeschreibungDe aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Roermond fungeert als het stedelijk hart van de regio. Als bisschopsstad met een rijke historie beschikt de gemeente over een omvangrijke vastgoedportefeuille, waaronder monumentale panden in de binnenstad. Tegelijkertijd is Roermond een moderne winkelstad met internationale aantrekkingskracht en een belangrijke toeristische speler dankzij de Maasplassen. Dit vraagt om een verzekeringspartner die ervaring heeft met complexe stedelijke risico’s en grootschalige publieke functies. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelBrandverzekering Gemeente Weert
BeschreibungDe aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Weert combineert een centrale ligging op de as Eindhoven-Maastricht met een gemoedelijk, groen karakter. Als voormalige 'Groenste Stad van de Wereld' beheert Weert een divers areaal aan maatschappelijk vastgoed, van moderne sportcomplexen tot cultuurcentra. De gemeente staat bekend om haar ondernemersgeest en de sterke verbinding met het omringende landschap, wat vertaald wordt in een nuchtere en pragmatische aanpak van beheer en veiligheid. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelBrandverzekering Gemeente Nederweert
BeschreibungDe aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico . Nederweert vormt de verbindende schakel tussen de Peel en de kanalenstructuur van Midden-Limburg. Het is een zelfbewuste gemeente met een sterke agrarische worteling en een bloeiend verenigingsleven. De gemeentelijke bezittingen weerspiegelen deze identiteit: functioneel, goed onderhouden en essentieel voor de lokale gemeenschap. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelBrandverzekering Gemeente Leudal
BeschreibungDe aanbesteding betreft een overheidsopdracht voor diensten, in het bijzonder verzekeringsdiensten op het gebied van brandrisico. Leudal is qua oppervlakte een van de grootste gemeenten in de regio en kenmerkt zich door een uitgestrekt buitengebied met zestien karakteristieke dorpskernen. De portefeuille van Leudal is divers en verspreid, met een sterke nadruk op gemeenschapsvoorzieningen en natuurbeheer. Voor Leudal is continuïteit van de lokale voorzieningen essentieel; een schadegeval heeft direct impact op de sociale cohesie in de kernen. Aanbestedende dienst verwacht dat de Overeenkomst, gelet op de omvang van het totale te verzekeren bestand, zal worden gesloten in co-assurantie.
Interne Kennung4
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Brandverzekering Gemeente Roermond
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Brandverzekering Gemeente Weert
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Brandverzekering Gemeente Leudal
Identificador interno: 4