See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrační platforma - eHealth interoperabilita
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace centrální integrační platformy (ESB) a lokálních integračních platforem pro jednotlivá zdravotnická zařízení Zadavatele – Group Mediterra a.s., s cílem v rámci zdravotnických zařízení Zadavatele vytvořit jednotnou eHealth infrastrukturu, která dle připravované legislativy a technických standardů v České republice a EU zajistí technologickou připravenost na národní projekty eHealth s návazností na zajištění mezinárodní interoperability.
Interne Kennung: N006/25/V00026955
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zakázka je zadávána v otevřeném řízení dle ustanovení § 56 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48814200 Patientenverwaltungssystem, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje, s přihlédnutím k § 100 odst. 2 Zákona, možnost nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva (nebo více smluv) odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. V případě, že dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, vyhrazuje si zadavatel, že bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.