2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych Miasta i Gminy Wiązów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wiązów. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ. Ilość odpadów odebranych z terenu Gminy Wiązów w 2025 roku z podziałem na poszczególne frakcje przedstawia się następująco: Opakowania z papieru i tektury(15 01 01) - 218,8500 t; Opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02) - 397,6300 t; Zmieszane odpady opakowaniowe (15 01 06) - 0,3000 t; Opakowania ze szkła (15 01 07) - 417,2400 t; Odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) - 409,2100 t; Inne odpady nieulegające biodegradacji (20 02 03) - 21,2400 t; Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01) - 1147,3800 t. Ilość odpadów zebranych na PSZOK Wiązów w 2025 roku z podziałem na poszczególne frakcje przedstawia się następująco: Odpady wielkogabarytowe (20 03 07) - 82,9100 t; Opakowania z papieru i tektury (15 01 01) - 5,8900 t; Opakowania z tworzyw sztucznych (15 01 02) - 16,7500 t; Opakowania ze szkła (15 01 07) - 0,9700 t; Odzież (20 01 10) - 4,7600 t; Tekstylia (20 01 11) - 10,5300 t; Odpady ulegające biodegradacji (20 02 01) - 26,4900 t; Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów (17 01 01) - 51,5700 t; Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 (17 09 04) - 21,5100 t; Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 21, 20 01 23 i 20 01 35 (20 01 36) - 2,4500 t; Zużyte opony (16 01 03) - 11,0600 t.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Wiązów.
593198-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001