See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy jednorazowych wyrobów medycznych, zestawów zabiegowo-operacyjnych oraz obłożeń specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy jednorazowych wyrobów medycznych, zestawów zabiegowo-operacyjnych oraz obłożeń specjalistycznych. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Vorherige Bekanntmachung: 471717-2026
Interne Kennung: LM.261.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fartuchów chirurgicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.24.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do zabiegów ginekologiczno-urologicznych, oraz chirurgicznych wykorzystywanych przy zabiegach do posiadanego przez Zamawiającego robota Da Vinci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.24.2.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby zmawiającego obłożeń do posiadanego przez Zamawiającego urządzenia O’Arm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.24.3.2026
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy dozowników tlenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.24.4.2026
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy znaczników na bazie złota stosowanych w radioterapii raka prostaty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.24.5.2026
Haupteinstufung (cpv): 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie