593234-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup i dostawa jednego fabrycznie nowego autobusu niskopodłogowego klasy MAXI napędzanego olejem napędowym (diesel)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa jednego fabrycznie nowego autobusu niskopodłogowego klasy MAXI napędzanego olejem napędowym (diesel)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa jednego fabrycznie nowego 12 – metrowego autobusu niskopodłogowego napędzanego olejem napędowym (diesel). 2. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załączniki nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Dokumenty udostępnione na stronie prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający informuje, iż z Wykonawcą który złoży najkorzystniejszą ofertę zostanie zawarta umowa, której to projekt stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 2. Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przetargowego przewiduje możliwość skorzystania z opcji. a) W opcji Zamawiający przewiduje możliwość zamówienia do: • 1 sztuki dodatkowego autobusu odpowiadającego opisowi przedmiotu zamówienia oraz pozostałym wymaganiom zawartym w niniejszej SWZ. • Autobus objęty opcją będzie tej samej marki i typu co zaoferowany przez Wykonawcę w złożonej do przedmiotowego postępowania ofercie. Powyższe oznacza, że przy uwzględnieniu realizacji opcji łączna maksymalna ilość autobusów, jaką Zamawiający przewiduje zakupić w ramach umowy to: 2 sztuki autobusów zgodnych z SWZ. 3. Szczegółowy opis dotyczący realizacji opcji został opisany w projekcie umowy, o której mowa w ust. 1.