2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sociální služby Vsetín, p.o. – Domov pro seniory Liptál – zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby a výkon autorského dozoru
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je provedení projekčních prací a výkon autorského dozoru. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001