2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenwerking met een digitaal Engelstalig platform rond de Belgische biercultuur
Beschreibung: Samenwerking met een digitaal Engelstalig platform rond de Belgische biercultuur
Interne Kennung: TVL/2026/1964/OMB/THE
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342000 Marketing
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1