See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAŁODOBOWA OCHRONA TERENU, OBIEKTÓW, MIENIA I OSÓB SPSKM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona terenu, obiektów, mienia i osób Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Vorherige Bekanntmachung: 477717-2026
Interne Kennung: ZP-26-077SP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0004
Beschreibung: CAŁODOBOWA OCHRONA TERENU, OBIEKTÓW, MIENIA I OSÓB SPSKM
Interne Kennung: CAŁODOBOWA OCHRONA TERENU, OBIEKTÓW, MIENIA I OSÓB SPSKM