2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Beveiligingsdienstverlening
Beschreibung: De scope van de opdracht omvat de volgende werkzaamheden: - Manbeveiliging op locatie Mariënburg, Zwanenveld en Hatert (tijdens schoolvakanties); - Het verzorgen van open- en brand- en sluitrondes op locatie Mariënburg; - Het coördineren van de dagelijkse BHV organisatie op locatie Mariënburg (vaste diensten) in de rol van ploegleider, evenals BHV-basis hulpverlening bij manbeveiliging op afroep; - Het leveren van meldkamerdiensten en alarmopvolging (op alle locaties in scope); - Het verzorgen van (extra) man-/evenementenbeveiliging op afroep (op alle locaties in scope). Concreet wil de Bibliotheek Gelderland Zuid door middel van deze aanbesteding een Overeenkomst sluiten met één Inschrijver voor een periode van drie (3) jaar met de mogelijkheid om twee keer te verlengen voor een periode van twee (2) jaar. De volgende werkzaamheden vallen optioneel binnen scope: - Het verzorgen van real-time cameratoezicht op afstand op locaties Mariënburg, Zwanenveld, Hatert en Muntweg. De opdracht omvat beveiligingsdienstverlening, meldkamerdiensten en alarmopvolging op alle locaties van de Bibliotheek Gelderland Zuid. Het betreft hoofd-locatie Mariënburg en 13 wijkbibliotheken. Daarnaast dient er voor alle 27 locaties beveiligingsdiensten op afroep uitgevraagd te kunnen worden.
Interne Kennung: 23184
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende werkzaamheden vallen optioneel binnen scope: • Het verzorgen van real-time cameratoezicht op afstand op locaties Mariënburg, Zwanenveld, Hatert en Muntweg.