593262-2023 - Wettbewerb
Belgien – Telefonzentraldienste – TRAITEMENT DES APPELS TÉLÉPHONIQUES ENTRANTS SUR LA LIGNE 0800 DE L’ASSISTANCE AU JEU POUR LE COMPTE DE LA COMMISSION DES JEUX DE HASARD
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor het verwerken van telefonische oproepen op de 0800 - lijn SOS Gokken
Beschreibung: De 0800 lijn SOS Gokken is een eerstelijnshulp waarop spelers, of mensenuit de omgeving van spelers 7/7 en 24/24 terecht kunnen met vragen in verband met problematisch gokken. Het doel van de opdracht is een continue dienstverlening om deze oproepen te beantwoorden volgens de voorwaarden opgenomen in het bestek.
Interne Kennung: 2023/KSC-CJH/OP-CALLCENTER-GM01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023/KSC-CJH/OP-CALLCENTER-GM01 - 1
Beschreibung: AFHANDELEN VAN INKOMENDE TELEFOONGESPREKKEN OP DE 0800-HULPLIJN VOOR GOKKEN NAMENS DE KANSSPELCOMMISSIE
Interne Kennung: 1