593268-2026 - Ergebnis
Polen – Verbrauchsmaterial für Nierendialyse – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych i materiałów medycznych do dializ. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 zadania. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung443344-2026
Interne KennungZP.381.48.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181510 Nierenflüssigkeit, 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ - 1
BeschreibungZestawy do dializy domowej
Interne KennungZP.381.48.2026 - 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp : a. Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje dostawy asortymentu, wymienionego w opisie przedmiotu zamówienia w ilościach nie większych niż określone w załączniku nr 7. b. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest obowiązany zrealizować zamówienie w trybie określonym dla zamówienia podstawowego, tj. Wykonawca dostarczać będzie asortyment do Apteki Szpitala zgodnie z bieżącymi zamówieniami Kierownika Apteki Szpitala w terminie do 2 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia. Za-mawiający każdorazowo będzie zgłaszać Wykonawcy skorzystanie z prawa opcji odpowiednio jak dla zamówienia podstawowego. c. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wyczerpanie ilości danego asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania umowy.
LosLOT-0002
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ - 2
BeschreibungKoncentraty do dializ
Interne KennungZP.381.48.2026 - 2
Haupteinstufung (cpv): 33181510 Nierenflüssigkeit
LosLOT-0003
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ - 3
BeschreibungSuchy proszek do przygotowania płynnego koncentratu zasadowego do hemodializy/hemodiafiltracji
Interne KennungZP.381.48.2026 - 3
LosLOT-0004
TitelPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów do dializ - 4
BeschreibungZestawy, akcesoria, płyny kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego aparatem PRISMAFLEX
Interne KennungZP.381.48.2026 - 4
Haupteinstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung